FAQ

Než nám napíšete nebo zavoláte, přečtěte si zde vaše nejčastějsí dotazy. Pravděpodobně zde najdete odpověď i va vaši otázku.

Časté otázky a odpovědi (FAQ)

Jak se mohu stát modelem/modelkou?

Stačí vyplnit registrační formulář uvedený na našich stránkách ZDE. Nezapomeňte také přiložit alespoň 4 fotografie- ideálně ve vysokém rozlišení. Dále je potřeba uhradit registrační poplatek (poplatek je jednorázový a už nikdy nic neplatíte) a po splnění těchto bodů vám zašleme smlouvu, kterou nám podepíšete a pošlete zpátky. Ihned po jejím obdržení bude váš profil zveřejněn a budete zařazeni do databáze a nabízeni klientům. Tak a je to. Nic složitého.

Když mi zprostředkujete práci, platím provizi z honoráře?

Ne. Honorář, který uvedeme je pouze a jen pro vás, nic nám z něj neplatíte. Musíte ale brát na vědomí, že odměna není zdaněna a jste povinni zaplatit z ní daň z příjmu v souladu s obecně závaznými právními předpisy.

Musím fotit akty?

Nemusíte fotit ani dělat nic, co nechcete. Vše záleží čistě na vás.

Nemám tak velká tetování jako vaše modelky/modelové. Má cenu se u vás registrovat?

Určitě ano! Někteří klienti hledají menší tetování, jiní chtějí potetovaná celá těla, někomu stačí rukáv, někomu kérka na krku. A jak tak známe potetované lidi, tetování je droga a jak jednou začnete…no znáte to.

Proč mi nejde se zaregistrovat?

Pravděpodobně jste nevyplnili všechna políčka. Zkontrolujte tedy, zda jste vyplnili opravdu všechno a přiložili jste minimálně čtyři fotografie. Můžete mít i problém při psaní emailové adresy- zkuste napsat zavináč pomocí Alt+64. Případně si přečtěte návod ZDE.  Nezapomeňte potvrdit že nejste robot a vše bude fungovat jak má 🙂

Jaká je výše registračního poplatku?

Aktualní částka registračního poplatku je 499 Kč.

Za co platím poplatek?

Poplatek je registrační, to znamená že platíte za to, že zpracujeme data a fotografie které nám zašlete, vytvoříme smlouvu a budeme vás nabízet klientům- zdá se to sice jako jednoduchá administrativa, ale věřte že zpracovat a vytvořit profil je spousta práce. Také jste kryti námi, jako agenturou, to znamená že zakázky které vám zprostředkujeme budou seriozní a nehrozí vám nic jako obtěžování od fotografa, zneužití fotografií a podobně. Vše probíhá naším zastoupením a vy se nemusíte o nic starat.

Jakou práci mi můžete zprostředkovat?

Můžeme vám zprostředkovat široké spektrum focení-od módy, po prádlo, plavky, glamour i akt, natáčení reklamních spotů, hudebních videoklipů, práce hostesek, ring girl.

Jaké mám poslat fotky?

Ve vysoké kvalitě, od fotografa. Můžete nakouknout do našeho katalogu modelek a inspirovat se. Určitě ale ne selfíčka před zrcadlem. Fotky slouží k vaší prezentaci a my si zakládáme na tom, aby ta prezentace byla na nějaké úrovni. Pokud nemáte profi fotky, vůbec to nevadí. Napište nám i tak, a my vám je nafotíme.

Musím vypadat jako modelka/model z časopisu?

Ne. Musíte být pouze sám/sama sebou. Mnohem důležitější je to jak se vyjadřujete, co nám o sobě řeknete a to, jaká jtei osobnost. No, a taky by jste měl/a mít tetování, že jo 🙂

Jak se dozvím o nabídkách práce/castingu?

Pokud nám klient zadá konkrétní požadavky na modela/modelku, na základě jeho kritérií vybereme z katalogu ty, které budou vyhovující a pošleme je klientovi k výběru. O tom, že jste byli odesláni k výběru vás budeme informovat, stejně tak o tom, zda jste postoupili do druhého kola, případně byli rovnou vybráni. Občas jsou i akce, kam se můžete hlásit sami, protože třeba nemáme konkrétní kritéria o tom, jak má model/modelka vypadat. O těchto a dalších akcích budete mít vždy info na našich sociálních sítích a v sekci AKCE.

Nenašli jste odpověď?

Nezoufejte!!!

Použijte Google nebo náš Kontaktí formulář.

error: Obsah webu je chráněn !!